Loading...
Grając w szkola-magii.pl jesteś zobowiązany do przestrzegania postanowień regulaminów.

Regulamin Gry

  1. Fair Play - w grze należy korzystać tylko z funkcjonalności oferowanych przez grę. Zabrania się używania narzędzi zewnętrznych ułatwiających rozgrywkę w jakikolwiek sposób, a w szczególności: programów, które automatyzują rozgrywkę bez udziału gracza. W przypadku wątpliwości, należy skontaktować się z administratorem.
  2. Family Friendly - gra jest przewidziana dla każdej grupy wiekowej, dlatego wiadomości prywatne mogą zawierać tylko treści przyjazne dla wszystkich.
  3. Zakaz Multikont - w grze na jedną osobę przypada jedno konto.
  4. Brak Wulgaryzmów - wiadomości prywatne oraz nazwy użytkownika powinny być wolne od wulgaryzmów.

Regulamin Czatu

  1. Zakaz Spamu - nie wysyłamy krótkich (np. samych emoticon) lub identycznych wiadomości jedna po drugiej.
  2. Family Friendly - gra jest przewidziana dla każdej grupy wiekowej, dlatego wiadomości czatu (kanału głównego i dormitorium) mogą zawierać tylko treści przyjazne dla wszystkich.
  3. Brak Wulgaryzmów - wiadomości czatu powinny być wolne od wulgaryzmów.
  4. Słuchamy Modów - W przypadku wątpliwości, należy stosować się do zaleceń moderatora czatu.
  5. Nie reklamujemy - Inne gry mimo, że ciekawe, nie powinny być reklamowane na głównych salach rozmów publicznych. Jeżeli sądzisz, że ktoś będzie zainteresowany, to napisz mu wiadomość prywatną.
  6. Bez nachalnych ofert handlowych - nie wysyłamy powtarzającej się wiadomości, że mamy jakiś przedmiot w ofercie na Nokturnie albo w Łazience Marty. Raz w zupełności wystarczy, jeżeli ktoś będzie zainteresowany na pewno też będzie sam szukał.