hogwart

, harry potter , gra harry potter , gra hogwart , ehogwart
20238
2

Polityka prywatności


Korzystając w każdej formie z serwisu szkola-magii.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. szkola-magii.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu szkola-magii.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.szkola-magii.pl/?x=polityka. Jeżeli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, prosimy Cię abyś nie korzystał z serwisu szkola-magii.pl.

1.Dane osobowe
W czasie korzystania z serwisu szkola-magii.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków Imię, Nazwisko i adres e-mail. Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczą.
2.Niezapowiedziane wiadomości
szkola-magii.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskane zostały dzięki działalności związanej z serwisem szkola-magii.pl. Pod określeniem "niezapowiedziane wiadomości" rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu szkola-magii.pl (w szczególności zmiany, aktualizacje), niekomercyjne wiadomości (w szczególności życzenia, osobiste komentarze) oraz informacje komercyjne dotyczące działalności prowadzonej przez partnerów lub sponsorów Fundacja Z-R-S. Informacje komercyjne są filtrowane przez szkola-magii.pl w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.
3.Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów, firm i innych podmiotów oraz osób fizycznych, których dane kontaktowe podane są na stronach serwisu szkola-magii.pl.
4.Jawne dane osobowe
Dane osobowe podane przy okazji publikacji artykułów i innych materiałów oraz wypowiedzi na forum dyskusyjnym w serwisie szkola-magii.pl są dostępne dla wszystkich odwiedzających. Nie ma możliwości zabezpieczenia autorów publikacji oraz użytkowników forum dyskusyjnego przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.
5.Wyłączenie odpowiedzialności
szkola-magii.pl dokłada wszelkich starań aby przekazywane w serwisie treści były wiarygodne i aktualne, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania tych danych przez użytkownika. Opinie wyrażone przez społeczność na forum dyskusyjnym nie zawsze są zgodne z opinią serwisem szkola-magii.pl.

Toplista najlepszych stron o Harrym Potterze